Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Leczenie najmłodszych

  • Start
  • Leczenie najmłodszych

Leczenie najmłodszych bez bólu i lęku!


Z przeprowadzonych badań wynika iż 77% sześciolatków ma próchnicę, a wśród trzylatków odsetek chorujących to aż 65%.

W Baron Clinic leczenie jest niezapomnianą zabawą!
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, na które może odpowiedzieć nasz stomatolog dziecięcy dr n. med. Agnieszka Wacławczyk prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Nasza klinika Baron Clinic działająca w mieście Gliwice zaprasza wszystkich małych Pacjentów!

Kolorowe wypełnienia dedykowane do zębów mlecznych: Twinky Star.
Dziecko samodzielnie wybiera kolor wypełnienia dla swojego zęba!
Po zabiegu otrzymuje również od BARON CLINIC nagrodę.

Wielu rodziców uważa, że leczenie zębów mlecznych nie jest konieczne bo przecież i tak wypadną a to bardzo poważny błąd!!! Zdrowe zęby mleczne warunkują: zdrowie przyszłych zębów stałych, kolejność ich wyrzynania i eliminację wad zgryzu.

Stomatologia dziecięca (pedodoncja) zajmuje się profilaktyką oraz kompleksowym leczeniem zębów u dzieci. Głównym celem pedodoncji jest wyrobienie u dzieci nawyku dbania o zęby i zachecenia do regularnych wizyt kontrolnych. Pedodoncja to również zapobieganie powstawaniu problemów związanych z wadami zgryzu.

W BARON CLINIC oferujemy możliwość leczenia dzieci w różnym wieku. Dzięki zastosowaniu gazu rozweselającego zabiegi wykonywane są bezboleśnie i bezstresowo. Podczas wizyty adaptacyjnej dziecko może zapoznać się z wyglądem gabinetu, pokazujemy dziecku instrumenty i aparaturę. Dziecko ma możliwość pod okiem personelu, zaznajomić się ze wszystkim co go interesuje, przyzwyczaić się do gabinetu. Kącik zabaw ma na celu umilić czas oczekiwania na wizytę.

W naszej klinice, mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc naszego specjalisty posiadającego wieloletnie doświadczenie jako specjalista wieku rozwojowego. Nasza klinika to sprawdzony wybór, jeżeli chodzi o leczenie dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00


+48 32 307 20 07

logo

+48 32 307 20 00