Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

O Klinice

Baron CLINIC
ul. Żurawia 61/II, 44-121 Gliwice

Image

Oferujemy swoim Pacjentom szeroki zakres usług z zakresu stomatologii.

Każdy z pacjentów jest traktowany w sposób indywidualny. Nasza kompleksowa oferta począwszy od stomatologii zachowawczej, przez chirurgię i implantologię, kończąc na protetyce sprawi ze każdy z pacjentów wyjdzie z naszych gabinetów uśmiechnięty.

Posiadamy nowoczesny sprzęt w tym m.in. urządzenie dozujące podtlenek azotu (bezpieczny gaz rozweselający), który ma za zadanie uspokoić i rozluźnić pacjenta przed zabiegiem jak i w jego trakcie. Posiadamy najnowszą pracownię tomografii komputerowej 3D, która w kilka sekund obrazuje to, co ważne, a niewidoczne na zwykłych zdjęciach RTG zachowując przy tym najmniejszą dawkę promieniowania.

Mikroskop używany jest każdorazowo przy leczeniu kanałowym. Ponadto dysponujemy licznym nowoczesnym sprzętem do diagnostyki i leczenia aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług.

W naszych gabinetach komfort Pacjentów i przyjazna atmosfera jest dla nas priorytetem. Dla najmłodszych pacjentów czeka niewielki upominek po każdej wizycie oraz kącik gier i zabaw umilający czas przed wizytą.


W Baron CLINIC oferujemy Państwu pełen zakres usług z zakresu:

  • Stomatologii estetycznej
  • Implantologii
  • Protetyki
  • Stomatologii dziecięcej
  • Ortodoncji
  • Nowoczesnej ortodoncji INVISALIGN
  • Dysfunkcji narządu żucia
  • Endodoncji miksrokopowej
  • Chirurgii stomatologicznej

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Pacjentów, dlatego też przygotowaliśmy dla Was szeroką gamę profesjonalnych zabiegów stomatologicznych. Zapraszamy do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów!

Wszystkie zabiegi przeprowadzamy z naciskiem na komfort pacjenta, dlatego u nas nie muszą Państwo obawiać się stresu oraz bólu. Niezależnie od tego, czy chodzi o leczenie kanałowe, wszczepienie implantu czy wybielanie zębów – Baron Clinic to najlepszy wybór!

Serdecznie zapraszamy!

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00

Rozwiążemy Państwa problemy!

Doborowy personel zapewni Państwu przyjazne wizyty
w naszym centrum stomatologii Baron CLINIC ul. Żurawia 61/II w Gliwicach.


+48 32 307 20 07

logo

+48 32 307 20 00