Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Protetyka stomatologiczna

  • Start
  • Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna


Protetyka jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną stomatologii. Zajmuje się ona uzupełnianiem braków w uzębieniu oraz przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia.

Ważną funkcją jaką pełni protetyka stomatologiczna jest też poprawa wyglądu zębów poprzez zastosowanie licówek lub koron porcelanowych.

Niepełne uzębienie, bądź całkowity brak zębów niesie bowiem negatywne skutki nie tylko dla zdrowia, ale też codziennego funkcjonowania oraz samopoczucia. Na skutek licznej utraty zębów zmienia się profil twarzy, zapada się okolica podnosowa i policzki, tworzą się zmarszczki, opadają kąciki ust, a twarz nabiera wyglądu typowego dla podeszłego wieku. Dochodzi również do upośledzenia funkcji żucia.

W Baron Clinic protetyka estetyczna i implantologia pomoże zapewnić Państwu piękny, szeroki uśmiech oraz przywrócić prawidłowe funkcjonowanie całego układu ruchowego narządu żucia.

Przy zastosowaniu nowoczesnych metod, doświadczeniu i wiedzy naszych lekarzy mogą Państwo uzupełnić nawet bardzo znaczne braki w uzębieniu. W naszych gabinetach korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań . Podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie przygotowując najlepszy plan leczenia. Gwarantujemy piękny, wymarzony, estetyczny efekt końcowy, a także najwyższą trwałość i jakość wykonywanych prac.

Stosujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały protetyczne, które powodują, że oferowane przez nas uzupełnienia cechują się wysoką trwałością i komfortem dla Pacjentów, który jest dla nas kluczowy. Zapewniamy również krótki czas oczekiwania na odbiór protez i przystępne ceny z możliwością finansowania ratalnego.

Serdecznie zapraszamy!

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00


+48 32 307 20 07

logo

+48 32 307 20 00