Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Ortodoncja

Ortodoncja


Dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu. Dzięki aparatom ortodontycznym zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli oraz mogą cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

W Baron Clinic oferujemy:

  • Aparaty tradycyjne – metalowe, ceramiczne lub szafirowe.
  • Aparaty samoligaturujące – pozbawione ligatur elastycznych, które zastępowane są przez specjalne klapki wbudowane w zamki.
  • Aparaty nakładkowe – to dobre rozwiązanie dla pacjentów którzy cenią sobie wygodę. Do leczenia wad zgryzu wykorzystywane są specjalne płytki (inaczej nakładki) które są łatwiejsze w użytkowaniu i utrzymaniu higieny.

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z najnowocześniejszej metody prostowania zębów – INVISALIGN.

Stłoczone bądź pochylone zęby, nieprawidłowo ustawione w łuku trudniej oczyścić z resztek jedzenia oraz bakterii. Są wtedy bardziej podatne na stany zapalne dziąseł oraz próchnicę. Aparat ortodontyczny poprzez prawidłowe ustawienie zębów przyczynia się do poprawy ich higieny co skutkuję dłuższą przeżywalnością zębów.

W Baron Clinic Gliwice ortodonta jest do dyspozycji każdego Pacjenta gdyż w dzisiejszych czasach nie ma ograniczeń wiekowych do założenia aparatu ortodontycznego. Gwarantujemy Pacjentom bardzo dobre efekty oraz pełen komfort dzięki doświadczeniu i zastosowaniu najlepszych technik i materiałów. W naszych gabinetach dysponujemy jednym z najnowocześniejszych skanerów iTero Element 2 który pozwala na wyeliminowanie konwencjonalnych wycisków skracając czas wizyty oraz zapewnia największą precyzję w czasie całego leczenia.

Uśmiechaj się z nami bez kompleksów!
W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami i umówienie się na pierwszą konsultację ortodontyczną do dr ALICJI ELWIRSKIEJ-OSIŃSKIEJ. Ortodonta będzie mógł wówczas przygotować dla Państwa kosztorys i przedstawić przebieg leczenia krok po kroku, przy użyciu wybranych typów aparatów ortodontycznych.

Serdecznie zapraszamy!

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00


+48 32 307 20 07

logo

+48 32 307 20 00