Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Zespół

dr n. med. Aleksander Baron

Specjalność: implantologia, implantoprotetyka, chirurgia stomatologiczna.

Właściciel BARON CLINIC, nieustannie dbający o jej rozwój. Dba by klinika była zaopatrzona w najnowsze technologie dentystyczne, a lekarze stale rozwijali swoje umiejętności. Daje w tym przykład, regularnie dokształcając się w zakresie stomatologii, zarówno na uczelniach polskich, jak i zagranicznych. Wszystko po to, by pacjenci mieli pewność, że ich leczenie przebiega kompleksowo, zgodnie z najnowszą wiedzą w świecie stomatologii.

Posiada również tytuł Umiejętności Implantologicznej w ramach certyfikacji OSIS/EDI. Jest członkiem kilku organizacji branżowych, w tym m.in. OSIS, CEIA, ICOI oraz DGOI, co ułatwia mu wymianę doświadczeń z najlepszymi specjalistami z zakresu stomatologii. Jest dyrektorem zrzeszenia implantologów na Śląsku ITI Silesia.

dr n. med. Jolanta Batko - Kapustecka

Specjalność: protetyka, stomatologia estetyczna, INVISALIGN.

Dyrektor Baron Clinic.

Absolwentka wydziału lekarsko – dentystycznego ŚUM. W 2018 roku otrzymała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny protetyki i dysfunkcji narządu żucia. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę stomatologiczną.

Zajmuję się głównie leczeniem interdyscyplinarnym, kompleksowo podchodzi do każdego pacjenta przygotowując konkretny, najlepszy plan leczenia. Korzysta z najnowocześniejszych metod diagnostycznych z każdej dziedziny stomatologii.
Zajmuję się planami leczenia pacjentów, metamorfozami uśmiechu, stomatologią estetyczną i protetyką. Jest certyfikowanym lekarzem Invisalign.

prof. dr hab. n. med. Stefan Baron

Specjalista II stopnia protetyki stomatologicznej. Specjalność: dysfunkcje narządu żucia, bruksizm, protetyka.

Właściciel BARON CLINIC, naukowiec Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od ponad 35 lat prowadzi badania nad zaburzeniami czynnościowymi narządu żucia. Wnioski ze swoich badań przedstawił w ponad stu publikacjach w polskich i zagranicznych czasopismach specjalistycznych. W BARON CLINIC specjalizuje się głównie w interdyscyplinarnym leczeniu bruksizmu – przypadłości związanej z zaburzeniami zwarcia oraz bólami głowy.

Jest też doświadczonym specjalistą w dziedzinie implantologii. To właśnie profesor był jednym z pierwszych lekarzy wprowadzających do Polski tę dziedzinę stomatologii.

lek. dent. Maciej Masny

Specjalność: leczenie zachowawcze.

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów członek licznych kół naukowych, w których aktywność zaowocowała sukcesami na konferencjach medycznych oraz publikacjami w czasopismach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą, kształcąc się pod okiem światowej klasy autorytetów. W leczeniu zwraca szczególną uwagę na dokładność wykonywanych zabiegów oraz komfort pacjenta. W stomatologii pasjonuje go przede wszystkim leczenie endodontyczne, mikrochirurgiczne oraz protetyczne. Doktorant na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W wolnym czasie pasjonat sportu i podróży.

lek. dent. Alicja Elwirska - Osińska

Specjalność: ortodoncja.

Absolwentka wydziału lekarsko - dentystycznego ŚUM w Zabrzu. Aktywny członek EOS European Orthodontic Society oraz IAO International Association of Orthodontics. W ortodoncji stosuje najnowocześniejsze metody leczenia. Jej celem jest leczenie pacjentów zgodnie z najnowszą światową wiedzą. Specjalizuje się w bezekstrakcyjnym leczeniu pacjentów. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą. Certyfikowany lekarz Invisalign. Obecnie uczestniczy w programie Master of Orthodontics.

lek. dent Piotr Rupala

Specjalność: nowoczesna endodoncja mikroskopowa, leczenie zachowawcze.

Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2009 roku na Wydziale Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.Specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu endodontycznym oraz w estetycznej odbudowie zębów z zastosowaniem najnowocześniejszych technik dostępnych na rynku.

Działa w zespole Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Za cel zawodowy stawia ciągłe udoskonalanie technik zabiegowych połączonych z redukcją stresu i maksymalnym komfortem pacjenta. Prywatnie ogromny pasjonat motoryzacji, sportów motorowych i podróży.

dr n. med. Agnieszka Wacławczyk

Specjalność: stomatologia dziecięca.

Tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii dziecięcej posiada już od 2007 roku, trzy lata później obroniła z wyróżnieniem stopień doktora nauk medycznych. Równolegle z pracą zawodową dba o rozwój naukowy i udziela się w czasopismach branżowych.

Angażuje się w środowisku stomatologicznym m.in. poprzez członkostwo w stowarzyszeniach branżowych, takich jak PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), PTSD (Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej) oraz IADP (International Association of Paediatric Dentistry).