Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Opinie Klientów


Dawid F . . .

Pełen profesjonalizm, obsługa miła, Pan dr A. Baron specjalista na najwyższym poziomie, przemiły człowiek. Polecam w 100%.

Dawid F . . .

Iwona S . . .

Pierwszy raz spotkałam tak wspaniałą, ciepłą osobę – lekarza- Pana dr n. med. Aleksandra Baron. Już na pierwszej wizycie ogromny lęk, jaki mi towarzyszył, Pan Doktor przemienił w spokój, uśmiech i pełne zaufanie. Wystarczył okazany szacunek, wyjaśnienie przyczyn bólu z przedstawieniem i omówieniem zdjęcia w „3d” oraz z dokładnym planem leczenia, by poczuć się bardzo komfortowo. Każdy wie jakie problemy wiążą się z „zębami mądrości”, Niestety mojej ósemki nie udało się już uratować - trzeba było usunąć - prawdę mówiąc nawet nie wiem kiedy Pan Doktor wykonał zabieg – Zero Bólu, ale i co się rzadko zdarza - zero opuchlizny - zero antybiotyku - bowiem zabieg wykonany był Perfekcyjnie! (wielokrotnie słyszałam i widziałam jak po ekstrakcji ósemki- pacjent był opuchnięty- nie mógł jeść ani przełykać minimum przez tydzień i dodatkowo brał antybiotyk). Dlatego bardzo się cieszę, że trafiłam na tak świetnego specjalistę – to prawdziwy fachowiec! Gabinet to prawdziwa Klinika – wyposażenie super – lśni czystością, personel przemiły i sympatyczny- Bardzo Polecam – Naprawdę warto!

Iwona S . . .

Michał S . . .

Chodzę z 4 letnim dzieckiem... mają tu kącik malucha z zabawkami, wizyta zawsze na ustaloną godzinę. Jest tu specjalny gabinet dla dzieci z dużym telewizorem z kreskówkami i kolorowymi postaciami z bajek. Borowanie i plombowanie mleczaka trwa dosłownie do 10 minut, a koszt to 120 złotych. Przy wyjściu dziecko wybiera sobie drobną zabawkę w nagrodę.

Michał S . . .
Zobacz wszystkie

Serdecznie zapraszamy!

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00


+48 32 307 20 07

logo

+48 32 307 20 00